Master class


Štai toks gavosi galutinis rezultatas :)

Taigi pradedame:

1. Priemonės kurias aš naudojau.
Popierius kuriuo apklijavau jau anksčiau paruoštą dėžę, klijai, audinys dėžės vidui, rudos ir aukso spalvos akrilo dažai, atlasinės juostelės, karštų klijų pistoleto ir karštų klijų, žirklės, trafaretas, kempinėlės dažymui.2. Imu jau anksčiau specialiai šiai lėlytei paruoštą dėžę.


3. Pradedu klijuoti ant dėžės popierių. Pirmiausia ištepu popieriaus klijais viena dežės šoną, tada atsargiai dedu iš anksto atsikirptą, reikiamo dydžio popieriaus lapą.Išlyginu popierių, kad nesusidarytų oro “pūslės".


Ir taip apklijuoju visus dėžės ir gaubto šonus palikdama šiek tiek popieriaus įlenkti į jų vidų.4. Kai dėžė ir gaubtas jau apklijuoti, jas šiek tiek padekoruoju.
Užsidedu ant popieriaus skiautelės rudų ir auksinių dažų.


Tuomet dedu ant dėžės trafaretą ir maža kepinėle patapšnoju per jį su rudais dažais.
Tada paimu kitą kepinėlę ir ta patį pakartoju su auksiniais dažais, toje pačioje vietoje.

5. Dabar imu audinį, maždaug pasimatuoju kiek jo man reikės pagal dėžės vidų ir atsikerpu.
Ir pradedu karštais klijais tvirtinti audinuką aplink visus vidinius dėžės kraštus taip, kad gražiai priglustu prie visų šonų.
6. Dėžės dugne pritvirtinų dvi juosteles ir po vieną juostele dežės šonuose, kuriomis bus pritvirtinta lėlė kad nejudėtų ją transportuojant.


Pririšama lėlytė taip, kad apvertus ji nesiliestu prie dėžės šonų ir apvertus aukštyn kojomis ji nenukristu ant galvos.Kadangi Mirėja keliauja į naujus namučius kaip dovana, tai atitinkamai turi ir dideli bantą :)
Tikuosi naujieji namai jai patiks!